DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı | www.dogaka.gov.tr
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı facebook | DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı twitter | DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı
İçerik Arama
Türkçe English Arabic Hızlı Menü
MENÜ
» Güncel Haberler
» Güncel Duyurular
» İhale ve Hizmet Duyuruları
» Basında DOĞAKA
» Etkinlik Takvimi
  İhale ve Hizmet Duyuruları
İLANLI USUL İÇİN STANDART GAZETE İLANI FORMU
23 Temmuz 2019 Salı Yazıyı Küçült Yazıyı Büyült
MERVA CAM PLASTİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ NAK. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ, T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, 2018 Yılı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Mali Destek Programı (YENI-4) kapsamında sağlanan mali destek ile Oruç Reis Mah. 52044 Sokak No:23/A Onikişubat/Kahramanmaraş adresinde “LAMİNE CAM İLE KAPASİTE VE ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİMİZİ ARTIRIYOR YENİ PAZARLARA AÇILIYORUZ'' isimli proje için bir mal alımı işi ihalesini sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası   Oruç Reis Mah. 52044 Sokak No:23/A Onikişubat/Kahramanmaraş adresinden veya www.dogaka.gov.tr adreslerinden temin edilebilir.

Alınacak makine/ekipman; Otomatik Lamine Cam Kesim Makinesi (1 adet)

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 08.08.2019 tarihinde saat <09.00>

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar; www.dogaka.gov.tr internet adresinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 08.08.2019 tarihinde saat <09.00>’de   Oruç Reis Mah. 52044 Sokak No:23/A Onikişubat/Kahramanmaraş adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
 Dosyalar
İLANLI USUL İÇİN STANDART GAZETE İLANI FORMU İLANLI USUL İÇİN STANDART GAZETE İLANI FORMU .docx 279 Kb
Emir Bozkurt Mal Alım İçin İhale İlanı
Emir Bozkurt Mal Alım İçin İhale İlanı
28 Kasım 2019 Perşembe
EMİR BOZKURT - BOZKURT TOPTAN YAŞ SEBZE MEYVE TİCARETİ, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2019 YILI SERACILIĞIN GELİŞTİRİLMESİ MALİ DESTEK PROGRAMI (SERA) kapsamında sağlanan mali destek ile Dörtyol / Hatay’da “Muz Seracılığında Kapasite Artırımı Ve Pazarlama Altyapısı Geliştirme Projesi” için bir MAL ALIMI ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
ALİ RIZA UYĞUR UYGUR SERACILIK İHALE İLANI
ALİ RIZA UYĞUR UYGUR SERACILIK İHALE İLANI
08 Kasım 2019 Cuma
MAL ALIMI İÇİN İHALE İLANI ALİ RIZA UYĞUR UYGUR SERACILIK, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Seracılığın Geliştirilmesi Mali Destek Programı (SERA) kapsamında sağlanan mali destek ile Dörtyol / Hatay’da Yeşilköy Yeni Muz Serası Yatırımı ve Tarımda Rekabet Gücü Yükseltme Projesi için bir ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
ZEKAİ SAKAR İhale İlanı
ZEKAİ SAKAR İhale İlanı
16 Ekim 2019 Çarşamba
ZEKAİ SAKAR, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Seracılığın Geliştirilmesi Mali Destek Programı (SERA) kapsamında sağlanan mali destek ile Arsuz / Hatay’da Domates Seracılığında Kapasite ve Verimliliği Artırarak Katma Değeri Yüksek Tarımsal Üretimi Geliştirme Projesi için bir ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Defne Süt Ve Süt Ür.İml.Tarım.Gıda Bes.Pak.İnş.İth.İhr. San. Ve Tic.Ltd. Şti İhale İlanı
Defne Süt Ve Süt Ür.İml.Tarım.Gıda Bes.Pak.İnş.İth.İhr. San. Ve Tic.Ltd. Şti İhale İlanı
23 Ekim 2019 Çarşamba
Defne Süt Ve Süt Ür.İml.Tarım.Gıda Bes.Pak.İnş.İth.İhr. San. Ve Tic.Ltd. Şti, T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Bölge İçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı Ekonomik Kalkınma (BİG-K) Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Yukarıokçular Mah.Arabil Çiftliği. No:346 Yayladağı/Hatay ’da Süt Ürünleri İşleme Kalite ve Kapasitesi Artırma Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Hatay Şifa Doğal Kaynak Su.Ür.Hay.Tu.Na.Ta.Ürt.İth.San Tic.Ltd. Şti Mal Alım İhale İlanı
Hatay Şifa Doğal Kaynak Su.Ür.Hay.Tu.Na.Ta.Ürt.İth.San Tic.Ltd. Şti Mal Alım İhale İlanı
11 Ekim 2019 Cuma
Hatay Şifa Doğal Kaynak Su.Ür.Hay.Tu.Na.Ta.Ürt.İth.San Tic.Ltd. Şti, T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2019 Yılı Bölge İçi Gelişmişlik Farklarının Azaltılması Mali Destek Programı Ekonomik Kalkınma (BİG-K) Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Çay Mah. Hürriyet Cad.No:206/1 Hassa/Hatay ’da Bardak su dolum makinası yatırımı ile kapasite artırma Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı T.C. Hatay Valiliği T.C. Kahramanmaraş Valiliği T.C. Osmaniye Valiliği T.C. Hatay Büyükşehir Belediyesi T.C. Kahramanmaras Büyükşehir Belediyesi T.C. Osmaniye Belediyesi T.C. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası T.C. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Osmaniye Ticaret Odası T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı - Invest in Turkey Avrupa İşletmeler Ağı Akdeniz
Sayfanın tüm hakları kurumumuza aittir. 2013 © T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı