SEECO Projesi Kapsamında Proje Destek Personeli Alımı

15 Ocak 2024

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın yerel yürütücülerinden olduğu Sosyal Girişimcilik, Güçlendirme ve Uyum Projesi (SEECO) kapsamında iki proje destek personeli/danışman alımı yapılacaktır.

Danışmanlar Proje süresince tam zamanlı olarak Osmaniye merkezli istihdam edilecektir. Sözleşmeler İdarenin ihtiyacına, danışmanın performansına ve finans kaynağının durumuna göre Proje süresince yıllık olarak yenilenebilecektir. Şubat 2024 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Kalkınma Ajansları Genel Müdürlüğü uygun bireysel danışmanları, yukarıda belirtilen hizmetleri sağlamak üzere ilgi bildiriminde bulunmaya davet etmektedir. İlgi bildiriminde bulunmak isteyen bireysel danışmanların, aranılan nitelikleri ne oranda taşıdıklarını, İş Tanımında “aranılan nitelikler” başlığı altındaki sıralamaya uygun olarak gösteren, aşağıdaki linkte yer alan örneğe uygun olarak Türkçe hazırlayacakları özgeçmişlerini en geç 26.01.2024 tarihinde saat 17.00’ye kadar aşağıdaki sistem üzerinden ulaştırmaları gerekmektedir. Ayrıca mülakata çağrılacak adaylarda özgeçmişlerinde atıfta bulunulan diploma, sertifika, referans mektubu, vb. belgelerin birer fotokopisi talep edilecektir.

İlgi bildirimlerine yönelik başvurular yalnızca e posta adresi üzerinden ve Türkçe olarak (seecoihale@sanayi.gov.tr) gerçekleştirilecektir.

Sorular ve tereddüt edilen konular ile ilgili yine seecoihale@sanayi.gov.tr adresine e-posta iletilebilir.

İş tanımı, başvuru örneği ve CV şablonu için: https://seeco.gov.tr/upload_cms/files/ihale/2046/2046_ilan_metni.pdf

ÖNCEKİ DUYURU SONRAKİ DUYURU