Teknik Destek Programı 2021 Yılı Temmuz - Ağustos Dönemi Değerlendirme Sonuçları İlanı

Ajansımız tarafından yürütülen Teknik Destek Programı 2021 Yılı Temmuz - Ağustos Dönemi kapsamında kabul edilen başvuruların değerlendirme süreci tamamlanmıştır.

Program kapsamında Ajansımıza Hatay ilinden 5,  Kahramanmaraş ilinden 1 ve Osmaniye ilinden 4 adet olmak üzere toplam 10 adet proje başvurusu yapılmıştır.

2021 Yılı Teknik Destek Programı

Temmuz - Ağustos Dönemi Başvurular

İller

        Başvuru  Sayısı

Hatay

5

Kahramanmaraş

1

Osmaniye

4

TOPLAM

10

 

Yapılan değerlendirme sonrasında Hatay ilinden 3 ve Osmaniye ilinden 2 proje olmak üzere Bölgemizden toplam 5 proje destek almaya hak kazanmıştır.

2021 Yılı Teknik Destek Programı

Temmuz - Ağustos Dönemi Başarılı Projeler

İller

Başarılı Sayısı

Hatay

3

Kahramanmaraş

0

Osmaniye

2

TOPLAM

5

 

Değerlendirme; rehberde açıkça ifade edilen tercih edilmeyen konular vb. hususlar yanında, 2021 Yılı Teknik Destek Program Rehberinde açıklanan Ön İnceleme Kontrol Listesi ve Değerlendirme Tablosu çerçevesinde sonuçlandırılmıştır.

Başarılı başvurular, Ajansımız personeli tarafından ya da zorunlu hallerde hizmet alımı yolu ile uygulanacaktır. Uygulamada ihtiyaca göre benzer konudaki başvurular Ajans tarafından belirlenecek yer ve zamanda birleştirilerek uygulanabilecektir.

Destek almaya hak kazanan Başvuru Sahiplerinin sözleşme imzalama ve uygulama sürecine ilişkin gerekli bildirimler, Ajans internet sayfasından yapılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla ilan olunur.

 

Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı

Genel Sekreterliği

ÖNCEKİ DUYURU SONRAKİ DUYURU