LOJİSTİK SEKTÖRÜ 2030 GLOBAL TRENDLER EĞİTİMİ

Japonya Hükümeti tarafından finanse edilen ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ve Kalkınma Ajansları ile iş birliği içinde yürütülen “COVID-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi kapsamında işletmelerin COVID-19 gibi belirsizliklere karşı dayanıklılıklarının arttırılması ve belirsizlik karşısında iş sürdürülebilirliklerinin sağlanması için işletmelere eğitim ve danışmanlık hizmetleri verilmesi amaçlanmaktadır.

Bu kapsamda LOJİSTİK SEKTÖRÜ 2030 GLOBAL TRENDLER EĞİTİMİ, 18 Şubat 2021 tarihinde 10:00-18:00 saatleri arasında zoom üzerinden yapılacaktır.

Bu eğitim,  COVID-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi kapsamında ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.

Katılım 25 KOBİ ile sınırlandırılmıştır. Eğitime her KOBİ’den bir kişi katılabilir.

Son başvuru tarihi 16 Şubat 2021 olup, kayıt yaptırmak isteyen işletmelerin aşağıdaki linkten kayıt yaptırması gerekmektedir:  : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfzzQPM0EQubF0V4TGA0A3QV1fubbva-NL6rvUu4uXb6ZyaXw/viewform üzerinden kayıt yaptırması gerekmektedir.

Eğitim kapsamında işletmeler için beklenen çıktılardan bazıları aşağıdaki şekilde sıralanabilir;

Beklenen çıktılardan da anlaşılacağı üzere ana amaç Lojistik sektörü özelinde Türkiye’de ve dünyada 2030 yılına kadar gerçekleşmesi beklenen değişimler çerçevesinde sektör yöneticilerinin bilinçlendirilmesi, sektörel belirsizliğin belli oranlarda ortadan kaldırılmasıdır.

Eğitmen: Hakan Aslan
Programa katılımlarınızı bekler, saygılar sunarız.

ÖNCEKİ DUYURU SONRAKİ DUYURU