DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı | www.dogaka.gov.tr
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı facebook | DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı twitter | DOĞAKA | T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı
İçerik Arama
Türkçe English Arabic Hızlı Menü
MENÜ
» Güncel Haberler
» Güncel Duyurular
» İhale ve Hizmet Duyuruları
» Basında DOĞAKA
» Etkinlik Takvimi
  İhale ve Hizmet Duyuruları
Teknolojik Yatırımla Yüksek Kapasiteli Ve Kaliteli Fıstık Üretimi Projesi
17 Ocak 2019 Perşembe Yazıyı Küçült Yazıyı Büyült
ÇELİK TARIM ÜRÜNLERİ GIDA HAY. TİC.SAN.LTD.ŞTİ Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Mali Destek Programı (YENİ4) Programı kapsamında sağlanan mali destek ile Osmaniye’de Teknolojik Yatırımla Yüksek Kapasiteli Ve Kaliteli Fıstık Üretimi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.

İhale Kapsamında;
 1. TRİYÖR TEKLİ (1 ADET)
 2. ÖNE DÖKÜŞLÜ SİLO 3X4X5,5 MT  (1 ADET)
 3. TAŞIMA BANTI PROFİL GÖVDE (5MT) 40 LIK  (2 ADET)
 4. YATAY Z ELEVATÖR -9,5 MT (1 ADET)
 5. HASSAS BOYLAMA MAKİNESİ  (1 ADET)
 6. HAVUZLU VİBRO SARSAK 150X150  (1 ADET)
 7. TEK RENK AYIRMA MAK. 120’LİK (1 ADET)
 8. YATAY Z ELEVATÖR 500-6,5 MT (1 ADET)
 9. ÖNE DÖKÜŞLÜ SİLO 2X2X4  MT (1 ADET)
 10. TEK TEKNELİ BOYLAMA MAKİNESİ  (1 ADET)
 11. DİKEY Z ELEVATÖR 350 7 MT  (2 ADET)
 12. VİBRO SARSAK 50X80  (1 ADET)
 13. TAŞIMA BANTI PROFİL GÖVDE (10MT) 40LIK  (1 ADET)
 14. 140x140 DUVAR FANI  (3 ADET)
 15. 15 KG C3 YÜK HÜCRESİ (2 Adet )
 16. MAKİNE PLC KUMANDA PANOSU  1 ADET)
alımı gerçekleştirilecektir.

İhaleye katılım koşulları, isteklilerde aranacak teknik ve mali bilgileri de içeren İhale Dosyası KARATAŞ MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI N:34 CEVDETİYE/OSMANİYE  adresinden temin edilebilir.

Teklif teslimi için son tarih ve saati: 05.02.2019, 10:00

Gerekli ek bilgi ya da açıklamalar  www.dogaka.gov.tr internet adreslerinde yayınlanacaktır.

Teklifler, 05/02/2019 tarihinde, saat 10 :00’da ve KARATAŞ MAHALLESİ ATATÜRK BULVARI N:34 CEVDETİYE/OSMANİYE  adresinde yapılacak oturumda açılacaktır.
 Dosyalar
Teknolojik Yatırımla Yüksek Kapasiteli Ve Kaliteli Fıstık Üretimi Projesi İhale Dosyası Teknolojik Yatırımla Yüksek Kapasiteli Ve Kaliteli Fıstık Üretimi Projesi İhale Dosyası .docx 262 Kb
İLANLI USUL İÇİN STANDART GAZETE İLANI FORMU
İLANLI USUL İÇİN STANDART GAZETE İLANI FORMU
23 Temmuz 2019 Salı
MERVA CAM PLASTİK İNŞAAT VE İNŞAAT MALZEMELERİ NAK. TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ, T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı, 2018 Yılı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Mali Destek Programı (YENI-4) kapsamında sağlanan mali destek ile Oruç Reis Mah. 52044 Sokak No:23/A Onikişubat/Kahramanmaraş adresinde “LAMİNE CAM İLE KAPASİTE VE ÜRÜN ÇEŞİTLİLİĞİMİZİ ARTIRIYOR YENİ PAZARLARA AÇILIYORUZ'' isimli proje için bir mal alımı işi ihalesini sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Teknik Destek Faaliyetleri Hizmet Alımı
Teknik Destek Faaliyetleri Hizmet Alımı
21 Haziran 2019 Cuma
Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı tarafından desteklenmeye hak kazanan 2019 yılı Mart-Nisan Dönemi Teknik Destek Faaliyetleri için hizmet alımı planlanmaktadır. Hizmet alım süreci Genel Sekreterlik Teknik Destek Komisyonu tarafından yürütülmektedir.
AHMET SAKUÇOĞLU MAL ALIMI İÇİN İHALE İLANI
AHMET SAKUÇOĞLU MAL ALIMI İÇİN İHALE İLANI
10 Mayıs 2019 Cuma
AHMET SAKUÇOĞLU Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2018 YILI SERACILIĞIN GELİŞTİRİLMESİ MALİ DESTEK PROGRAMI (SERA) kapsamında sağlanan mali destek ile Arsuz/Hatay’da SERA MODERNİZASYONU PROJESİ için bir ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Isıcam Patenti Almaya Yönelik Üretim Teknolojisinin Geliştirilmesi İle Yeni Ürün İmalatları Ve Rekabet Gücünün Arttırılması İhale İlanı
Isıcam Patenti Almaya Yönelik Üretim Teknolojisinin Geliştirilmesi İle Yeni Ürün İmalatları Ve Rekabet Gücünün Arttırılması İhale İlanı
08 Nisan 2019 Pazartesi
ABDULVAHİT TANDOĞAN/ ÖZDOĞA CAM Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Sürdürülebilir Üretimin Geliştirilmesi ve Yenilikçilik Mali Destek Programı kapsamında sağlanan mali destek ile HATAY’da "Isıcam" Patenti Almaya Yönelik Üretim Teknolojisinin Geliştirilmesi İle Yeni Ürün İmalatları Ve Rekabet Gücünün Arttırılması için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
Vakıflıköy Müzesi Projesi İhale İlanı
Vakıflıköy Müzesi Projesi İhale İlanı
08 Mart 2019 Cuma
Samandağ Vakıflıköyü Ermeni Ortodoks Kilisesi Vakfı, Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Turizm Altyapısının Geliştirilmesi Küçük Ölçekli Altyapı Mali Destek Programı (TZKAMU) kapsamında sağlanan mali destek ile Samandağ/ HATAY’da Vakıflıköy Müzesi Projesi için bir mal alımı ihalesi sonuçlandırmayı planlamaktadır.
T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı T.C. Hatay Valiliği T.C. Kahramanmaraş Valiliği T.C. Osmaniye Valiliği T.C. Hatay Büyükşehir Belediyesi T.C. Kahramanmaras Büyükşehir Belediyesi T.C. Osmaniye Belediyesi T.C. Antakya Ticaret ve Sanayi Odası T.C. Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi Odası Osmaniye Ticaret Odası T.C. Başbakanlık Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı - Invest in Turkey Eurada Avrupa İşletmeler Ağı Akdeniz WAIPA
Sayfanın tüm hakları kurumumuza aittir. 2013 © T.C. Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı